Spuštění nového webu průvodce studenta UTB

Nezařazené

Zlín – 14. září 2020 – Aby ses na UTBčku i ve Zlíně neztratil, připravujeme pro Tebe nový web pruvodcestudenta.utb.cz

Během několika málo dní pro Tebe naplníme tento web důležitými informacemi, které jako řádný student Univerzity Tomáše Bati potřebuješ vědět. Řekneme Ti, jak se ve Zlíně i na škole neztratit, jak oslovovat nové učitele, protože “pane profesore” Ti už stačit nebude, nebo kde jsou třeba ty nejlepší hospody.

Zatím si můžeš stáhnout brožurku PRŮVODCE STUDENTA v PDF. Makali jsme na ní celé prázdniny a budeme rádi, když se alespoň na chvíli stane tvým pomocníkem. Na své fakultě bys ji měl dostat i v tištěné podobě. Odkaz najdeš na hlavní stránce nebo tady.

Určitě nezapomeň přijít formálně oblečený na svojí imatrikulaci, kde se staneš řádným členem akademické obce.

Sleduj Facebook a Instagram UTB.

Za celou Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně Tě srdečně vítáme na vysoké škole!

Ing. Lubomír Beníček, Ph.D.
Prorektor pro pedagogickou činnost