Hodnocení kvality výuky

Hodnocení probíhá přes IS/STAG, kde se hodnotí jednotlivé předměty. Je možné připsat anonymní nebo podepsaný komentář a dále můžeš napsat obecnou připomínku k výuce na fakultě či to, co si myslíš, že by bylo vhodné změnit.

Hodnocení je naprosto anonymní, a pokud jsi hodnotil, tak můžeš např. vyhrát nějakou cenu nebo mít dřívější předzápis či to, co tvoje fakulta vyhlásí. Pokud hodnocení odešleš, už se k němu nemůžeš vrátit.

Všechny připomínky a hodnocení vidí jen kompetentní pracovníci a garanti dotčených předmětů, kteří s údaji dále pracují a vyhodnocují s následnými opatřeními.

Rozhodně to není zbytečná věc. Potřebujeme, aby
kvalitu výuky hodnotilo co nejvíce studentů a hodnocení tak mělo svou váhu. Zpětná vazba je pro nás důležitá a o to více si ceníme objektivního hodnocení z tvé strany.