Job Centrum

Pokud chceš pomoct s hledáním práce, brigády, pracovní stáže nebo třeba jen s úpravou „cívíčka“, pak se můžeš obrátit na naše Job Centrum UTB na rektorátu U13.

U nás si dáš kafe, popovídáš si s kariérním poradcem, vyšperkuješ životopis, mrkneš na pracovní portál s desítkami nabídek a při odchodu budeš vědět všechno, co jsi potřeboval.

Můžeš zkusit také koučování, studentskou stáž přímo na UTB nebo přijít na jeden z našich workshopů, kde si zdokonalíš některou ze svých dovedností. To všechno je u nás zdarma. Naším studentům a absolventům neúčtujeme žádné poplatky.

Nečekej, až Ti ty nejlepší brigády a stáže vyberou kolegové!

Ozvi se co nejdříve na e-mail: jobcentrum@utb.cz, a nebo nám zavolej na +420 576 032 021, domluvíme se na společné setkání a pomůžeme Ti ještě více zpříjemnit studentský čas, vydělat money a získat důležité pracovní zkušenosti!

jobcentrum.utb.cz