Koleje a menza

Web: kmz.utb.cz

Provozujeme dvě menzy, bufet a restauraci, což je v malém Zlíně stále dost na to, abys nás vždy našel blízko univerzity. Každý den si vybereš až ze sedmi hotových jídel, stejného počtu minutek a k tomu všemu pečeme vlastní pizzu, obvykle dva druhy denně.

Myslíme taky na vegetariány, pro které vždy připravujeme alespoň jeden oběd bez masa. Kromě toho si u nás dáš i polévku, různé druhy salátů, kompotů nebo dezertů.

Pokud studuješ v Uherském Hradišti, máš možnost stravování ve Stravovacím centru – firma Václav Hrabec, s.r.o.

Nabízíme bydlení poblíž centra města na třech kolejích v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Jak pro studenty, zaměstnance, tak i pro veřejnost.

Ubytování v Uherském Hradišti: máš možnost ubytování na studentských kolejích, které se nacházejí přímo v areálu fakulty, v budovách UH4 a UH5. Ubytování zajišťuje společnost EDUHA, s.r.o. Záležitosti ohledně ubytování na kolejích se vyřizují přímo na EDUHA.

www.eduha.cz