Studentské organizace

Studentská unie UTB

Fungujeme od roku 2005 a jsme největší studentskou organizací na UTB. Děláme ty nejlepší mejdany ve Zlíně, informujeme studenty o všem důležitém a dlouhodobě úzce spolupracujeme s univerzitou na mnoha projektech.

Naším posláním je dělat život ve Zlíně pro studenty, zaměstnance UTB i veřejnost o něco lepší.

Přidat se můžeš i ty!
Scházíme se každé pondělí od 18:30 na U11.

web: su.utb.cz
Facebook: www.facebook.com/studentskaunieutb
Instagram: www.instagram.com/studentskaunieutb/

KALENDÁŘ AKCÍ:

• 29. 9. VÍTÁNÍ PRVÁKŮ
    – pasování prváku na studenty UTB
  • 3. 11. BUSINESS DAY
    – veletrh pracovních příležitostí
  • 10. 11. PIVNÍ SPIRÁLA
  • 17. 11. MEZINÁRODNÍ DEN STUDENTSTVA
    – den boje za svobodu a demokracii
  • 1. 12. ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU
    + Afterstrom
  • 12. 2. REPREZENTAČNÍ PLES UTB
    K 20. VÝROČÍ UNIVERZITY
  • 2. 3. ANTIPLES
    – ta nejšílenější párty v maskách
  • 13. 4. GALAVEČER
    – vyhlášení nejlepších studentů univerzity
  • 7. 5. MAJÁLES
    – největší hudební festival roku pořádaný
    přímo ve Zlíně
  • SEZNAMOVÁK UTB 2021
    – 1. turnus – 23. 8.-26. 8.
    – 2. turnus – 30. 8.-2. 9.

USUH – Unie studentů v Uherském Hradišti

Jsme tým studentů, kteří nepovažují školu jen za nutné zlo a snaží se sobě i svým spolužákům studium zpříjemnit. Škola, to přeci nejsou jen přednášky, učení a stres. Členové našeho týmu mají rádi Uherské Hradiště a milují svoji alma mater, kterou je Fakulta logistiky a krizového řízení UTB.

Těšíme se na nové spolužáky, parťáky i kamarády.

Plánované akce:

• Září – Vítáni prváků
  • Září – Welcome party
  • Říjen – Halloween na kolejích
  • Prosinec – Mikulášská laťka
  • Březen – XII. Reprezentační ples FLKŘ
  • Březen – MDŽ na FLKŘ
  • Květen – Buzerák párty
  • Během roku přednášky Science Café, Studenti pro studenty a mnohé další…

web: usuh.cz
Facebook: www.facebook.com/uniestudentuuh
Instagram: www.instagram.com/uniestudentuuh

ESN – Erasmus Student Network

Buddy System se mění na ESN Zlin!
Už nemusíš cestovat za kulturou, kultura přichází za tebou! Jsme součástí organizace Erasmus Student Network, která existuje na školách a univerzitách po celém světě.

Našim výměnným studentům ulehčujeme život ve Zlíně a přitom jim pomáháme poznávat nové lidi, jejich kultury a jazyky. Chceš se naučit v životě víc a být v kontaktu s celým světem?

Přidej se k nám! Napiš na hr@buddysystem.utb.cz.

web: buddysystem.utb.cz
Facebook: www.facebook.com/BuddySystemZlin

IAESTE

Jsme mezinárodní nevládní organizace reprezentující akademické, průmyslové a studentské zájmy. Více jak 70 let spojujeme aktivity studentů, doktorandů a akademických pracovníků. Poskytujeme vysoce kvalitní výměnný program pro získávání praktických zkušeností za účelem posílení technického a profesního rozvoje studentů.

Work. Experience. Discover.

web: www.iaeste-zlin.org

AIESEC

Jsme mezinárodní studentská organizace, která funguje i ve Zlíně. U nás můžeš aplikovat své teoretické znalosti ze školy v oblastech obchodu, marketingu, managementu, financí, event managementu a jazykových znalostí.

Pokud hledáš novou příležitost k rozvoji a k nastartování kariéry, jsme pro tebe to pravé. Práce v mezinárodní sféře ti dá mnoho nových kontaktů z Baťovky i celého světa.

web: www.aiesec.cz
Facebook:  www.facebook.com/aieseccr

BEHAVIORÁLNÍ TÝM UTB VE ZLÍNĚ – BE

Jsme skupinka vědeckých nadšenců zabývající se behaviorální ekonomií. Behaviorální ekonomie je mix psychologie, sociologie anebo například neurovědy a v podstatě říká, že rozhodnutí člověka často nejsou racionální. Provádíme výzkumy, vedeme diplomky a bakalářky, takže jestli tě toto téma zaujalo a chceš vědět víc, mrkni na náš Facebook nebo nám napiš přes naše webovky.

web: behavio.utb.cz
Facebook:  www.facebook.com/behavioUTB

UTB ZA KLIMA

UTB za klima je neformální skupina studentů a akademických pracovníků, kteří se zajímají o environmentální otázky a rádi by pomohli naši univerzitě jít udržitelnějším a zelenějším směrem.

Pokud tě zajímá ochrana životního prostředí a chceš přispět svým dílem k tvoření lepšího prostředí na UTB, přidej se do naší Facebookové skupiny.

Facebook: www.facebook.com/UTBzaklima