Ústav tělesné výchovy

Baví tě sportovat? Rád zkoušíš nové sporty? Pak se ti u nás bude líbit. Náš ústav je pracovištěm zajišťujícím tělesnou výchovu a sportovní aktivity pro celou univerzitu.

Nabízíme výběr z více než třiceti sportů, takže na své si přijde opravdu každý. Dokonce s námi můžeš jet lyžovat do Alp, na letní sportovní pobyt nebo třeba na cyklokurz.

Aerobic, plavání, basketbal, cyklistika, florbal, golf, horolezectví, indoorcycling, in-line bruslení, kendo, lyžování, stolní tenis, taekwondo, badminton – to jsou jen některé sporty z naší nabídky. Pro milovníky ledního hokeje máme hokejový univerzitní tým.

Máme i jednu specialitu – vlastní tým amerického fotbalu – Zlín University Golems, který na zápasech povzbuzuje dívčí tým roztleskávaček.

Více na webu:
utb.cz/sport